Sezon 2012/2013 otwarty!

My sezon już zaczęliśmy, zapraszamy zatem i Was do wypróbowania pierwszego śniegu!

 

A co nowego w sezonie 2012/2013 w serwisie nart?

Po pierwsze (i najważniejsze): z uwagi na duże zainteresowanie i wiele pytań – postanowiliśmy otworzyć komis narciarski. Komis funkcjonuje na razie przez allegro, a nasze aukcje można znaleźć tutaj. Wszystkie wystawione narty mają naostrzone krawędzie (zwyczajowo na 88 stopni z boku i 0,5 podcięcie, jeśli w aukcji nie zaznaczono inaczej) oraz są nasmarowane. Narty na aukcjach są z zeszłego sezonu, a na okres letni zostały zalane smarem, aby ślizg nie wysychał. Nadmiar smaru zostaje ściągnięty tuż przed zapakowaniem zakupionego sprzętu do wysyłki.
Powstaniu sklepu przyświecała myśl: „jeśli coś robisz, to rób to dobrze”, możecie więc sobie wyobrazić jak przygotowany jest sprzęt 🙂

Druga ważna zmiana to nowe usługi związane z serwisem. Oferujemy od tego sezonu przygotowanie także maszynowe z ręcznym wykończeniem.

Jak jest różnica? Usługa ta jest oczywiście tańsza niż w przypadku pracy wyłącznie ręcznej, która to wymaga więcej czasu i energii.

Ostatnią już nowością są zmiany na stronie, czyli nowy wygląd i nowa pozycja w menu – FAQ (Frequently asked questions) – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Do zobaczenia na stoku!

Pozdrawiamy,
zespół Profis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *