Serwis

Witam w serwisie nart i desek snowboardowych.

Nazywam się Michał Kurdziel i miło mi powitać Cię na moim portalu. Portal ten możesz  potraktować tylko i wyłącznie jako reklamę serwisu narciarskiego. Strona ta jest jednak również formą bloga w którym uzewnętrzniam się ze swoich spostrzeżeń, a także przeżyć z szeroko rozumianego świata narciarskiego. Żyję w białym cyrku (w pozytywnym tego słowa zneczeniu) jakiś czas, poznałem kulisy sportu i handlu. Piszę o tym bo chciałbym się z wami podzielić swoimi doświadczeniami.

Narciarstwo to moja pasja, w każdej postaci jednak szczególnie narciarstwo alpejskie. Zajmujemy się ręcznym przygotowaniem sprzętu przed i w trakcie sezonu. Prace serwisowe, które wykonujemy są oparte o nasze własne doświadczenia oraz prywatne praktyki, odbyte u serwismana polskiej kadry narciarstwa alpejskiego (Pana Jurka Witowskiego – serdecznie pozdrawiam i dziękuję z tego miejsca), który przekazał tym samym najlepsze smaczki obróbki desek. Nie jesteśmy serwisem przerabiającym setki par nart i snowboardów – każdy sprzęt zostawiony w naszych rękach traktujemy indywidualnie według potrzeb klientów.

Specjalizujemy się w ręcznym serwisie nart. O różnicy między serwisem ręcznym, a maszynowym można przeczytać w artykule „Serwis maszynowy vs ręczny„. Niepodważalną rekomendacją ręcznego przygotowania może być choćby to, że w taki właśnie sposób postępują serwisanci kadr narodowych z nartami zawodników pucharu świata. Nie znaczy to jednak, że tylko zawodnicy powinni mieć ręcznie przygotowane krawędzie. Prawdą jest jednak, że serwis ręczny bez maszynowego istnieć nie może. Jedyną skuteczną metodą jest użycie dwóch metod na ostateczne przygotowanie nart.

Oferta naszego serwisu rozpoczyna się od regeneracji ślizgów, przez smarowanie nart, regulację wiązań,  ostrzenie nart, aż po konserwacje ślizgów na koniec sezonu. Zajmujemy się naprawą sprzętu.

 

 

Pozdrawiam      
Michał Kurdziel    
Michał Kurdziel sklejenie rozwarstwień nart Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *